Marie Almqvist oljemålning

Marie Almqvist oljemålning
Marie Almqvist oljemålning
Marie Almqvist oljemålning
Marie Almqvist oljemålning
Marie Almqvist oljemålning
Marie Almqvist oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

1 200 SEK

MARIE ALMQVIST (född 1961): olja på pannå, signerad a tergo Marie Almqvist, olja på på pannå, ca 20x20 cm

898812

2021-04-05