Fåtöljer ett par 1900-tal

Fåtöljer ett par 1900-tal
Fåtöljer ett par 1900-tal
Fåtöljer ett par 1900-tal
Fåtöljer ett par 1900-tal
Fåtöljer ett par 1900-tal
Fåtöljer ett par 1900-tal
Fåtöljer ett par 1900-tal
Fåtöljer ett par 1900-tal
Fåtöljer ett par 1900-tal
Fåtöljer ett par 1900-tal
Fåtöljer ett par 1900-tal
Fåtöljer ett par 1900-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets första hälft, stomme i mörkbonad björk, plyschklädsel, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, fläckar förekommer

898814

2021-04-04