Albert Liedbeck oljemålning

Albert Liedbeck oljemålning
Albert Liedbeck oljemålning
Albert Liedbeck oljemålning
Albert Liedbeck oljemålning
Albert Liedbeck oljemålning
Albert Liedbeck oljemålning
Albert Liedbeck oljemålning
Albert Liedbeck oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERT LIEDBECK (1881-1955): Stillben med terrin, signerad Alb. Liedbeck 1950, olja på duk, ca 46x55 cm

Smärre fläckar

898831

2021-04-02