Märklin tåganläggning spår Ho
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MÄRKLIN TÅGANLÄGGNING, spår Ho, bestående av ånglok SK 800, ånglok TM 800, ånglok 3029, ellok SE 800, sovvagn 346/3, resturangvagn 346/2, bagagevagn 346/4, personvagn 346/1, ca 125 st rälsbitar, 6 växlar, dessutom medföljer 3 skadade vagnar, rälsbus samt 2 vagnar av andra fabrikat
Diverse skador, slitage, funktioner ej testade
898833
2021-04-02