Sidobord Minerva
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN, sidobord, "Minerva", 1950/60-tal, France & Son, Danmark, teak, tidningshylla med flätad rotting, skyltmärkt, höjd 59, 70x52 cm
Bruksslitage, fläckar
898834
2021-04-03