Sidobord Minerva

Sidobord Minerva
Sidobord Minerva
Sidobord Minerva
Sidobord Minerva
Sidobord Minerva
Sidobord Minerva
Sidobord Minerva
Sidobord Minerva
Sidobord Minerva
Sidobord Minerva

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN, sidobord, "Minerva", 1950/60-tal, France & Son, Danmark, teak, tidningshylla med flätad rotting, skyltmärkt, höjd 59, 70x52 cm

Bruksslitage, fläckar

898834

2021-04-03