Hot Wheels Racing

Hot Wheels Racing
Hot Wheels Racing
Hot Wheels Racing
Hot Wheels Racing
Hot Wheels Racing
Hot Wheels Racing

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

HOT WHEELS RACING, 3 st modellbilar, Mattel, 1900-talets andra hälft, Jaguar samt BMW, i obrutna originalförpackningar, längd 33 cm.

Förpackningar med mindre skador.

898837

2021-04-11