Bo Notini golvlampa
Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BO NOTINI, golvlampa, Glössner & Co., Stockholm 1946, fot och ben i mässing samt lindat ben i congancsfärgatat Tärnsjöläder, kuporna i gultonat samt klarglas med blästrad dekor av figurer, signerad GLÖSSNER-Co 46 NOTINI höjd 175 cm
kupan med nagg, nytt läder på benet
898840
2021-04-18