Bokhylla 2 st
Vollendet
2021-04-06
898851
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
BOKHYLLA, 2 dlr, 1900-talets mitt, mahognyfanér, höjd ca 95, 120x25,5 cm
Bruksslitage, repor, märken, en med smärre fanerskada