Josef Ekeberg vas

Josef Ekeberg vas
Josef Ekeberg vas
Josef Ekeberg vas
Josef Ekeberg vas
Josef Ekeberg vas
Josef Ekeberg vas
Josef Ekeberg vas
Josef Ekeberg vas
Josef Ekeberg vas
Josef Ekeberg vas

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOSEF EKBERG, vas, filntgods, signerad och daterad JE Gustavsberg 1912, dekor i sgrafitto med blommor, höjd 26 cm

Mynning med smärre nagg

898854

2021-04-02