Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOSEF EKBERG, vas, filntgods, signerad och daterad JE Gustavsberg 1912, dekor i sgrafitto med blommor, höjd 26 cm
Mynning med smärre nagg
898854
2021-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här