Slaglåsrevolver

Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SLAGLÅSREVOLVER, brittisk, 1800-talets mitt, trumma och pipa med kontrollstämplar, graverad stomme, sexskottstrumma, överliggande hane, nätskuren kolv, längd 30 cm

Ingår i specialauktion Vapen

Smärre slitage, pipa glappar något i sidled

898864

2021-05-30