Helge Zandén: Toskanskt landskap

Klubbat för:

1 800 SEK

1 000 SEK

LANDSKAPSMÅLNING (1900-tal), enligt påskrift på baksidan Helge Zandén, bär signatur i blyerts, olja på pannå, ca 11x15 cm

Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling

898867

2021-04-10