Klubbat för:
1 800 SEK
1 000 SEK
LANDSKAPSMÅLNING (1900-tal), enligt påskrift på baksidan Helge Zandén, bär signatur i blyerts, olja på pannå, ca 11x15 cm
Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling
898867
2021-04-10