Alf Linder aluminiumplåt

Alf Linder aluminiumplåt
Alf Linder aluminiumplåt
Alf Linder aluminiumplåt
Alf Linder aluminiumplåt

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALF LINDER (född 1944): blandteknik, a tergo signerad Alf Linder samt daterad 1997, blandteknik på aluminiumplåt, ca 30x25 cm

898878

2021-04-02