Alf Linder kopparplåt

Alf Linder kopparplåt
Alf Linder kopparplåt
Alf Linder kopparplåt
Alf Linder kopparplåt

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALF LINDER (född 1944): blandteknik, a tergo signerad Alf Linder samt daterad -97, blandteknik på kopparplåt, ca 24,5x24,5 cm

Smärre repor och färgbortfall

898880

2021-04-02