Klubbat för:
5 400 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
BÄNK, 1900-talets mitt, massiv ek, höjd ca 43, 130x42,5 cm
Zustandsbeschreibung
Bruks- och åldersrelaterat slitage
898882
2021-04-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner