Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FERDINAND BOBERG (1860-1946): "Toledo - San Martinbron", signerad Boberg, akvarell, ca 27x20,5 cm
Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling
898884
2021-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här