Ferdinand Boberg motiv från Slottet

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FERDINAND BOBERG (1860-1946): "Toledo - San Martinbron", signerad Boberg, akvarell, ca 27x20,5 cm

Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling

898884

2021-04-10