Gillis Sahlin Stockholm

Gillis Sahlin Stockholm
Gillis Sahlin Stockholm
Gillis Sahlin Stockholm
Gillis Sahlin Stockholm
Gillis Sahlin Stockholm
Gillis Sahlin Stockholm

Klubbat för:

2 600 SEK

1 000 SEK

GILLIS SAHLIN (1901-84): Nattbild - Stockholm, signerad G.Sahlin, olja på pannå, ca 30x36 cm

Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling

898889

2021-04-10