Sigrid Wallert

Sigrid Wallert
Sigrid Wallert
Sigrid Wallert
Sigrid Wallert
Sigrid Wallert
Sigrid Wallert

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGRID WALLERT (1890-1972): Blomsterstilleben med dalahästar, signerad Roos af Hjelmsäter, olja på pannå, ca 35x30 cm

Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling

898895

2021-04-10