Marjatta Sarasalo

Marjatta Sarasalo
Marjatta Sarasalo

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARJATTA SARASALO (född 1930), färglitografi, signerad och numrerad 2517360, kompositon med kvinnor, bildstorlek 49x50 cm.

Ej examinerad ur ram.

898899

2021-04-10