Bojan samt vaser Kina

Bojan samt vaser Kina
Bojan samt vaser Kina
Bojan samt vaser Kina
Bojan samt vaser Kina
Bojan samt vaser Kina
Bojan samt vaser Kina

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

BOJAN samt VASER, 3 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 24 cm.

Bruksslitage, tillverkningsdefekter, bojanen lagad,

898914

2021-04-17