Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
BOJAN samt VASER, 3 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 24 cm.
Bruksslitage, tillverkningsdefekter, bojanen lagad,
898914
2021-04-17