Vas Vallåkra Arthur Andersson

Vas Vallåkra Arthur Andersson
Vas Vallåkra Arthur Andersson
Vas Vallåkra Arthur Andersson
Vas Vallåkra Arthur Andersson
Vas Vallåkra Arthur Andersson
Vas Vallåkra Arthur Andersson
Vas Vallåkra Arthur Andersson
Vas Vallåkra Arthur Andersson
Vas Vallåkra Arthur Andersson
Vas Vallåkra Arthur Andersson
Vas Vallåkra Arthur Andersson
Vas Vallåkra Arthur Andersson

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARTHUR ANDERSSON, vas, Vallåkra, glaserad keramik, monogramsignerad AWA, daterad 53, höjd ca 54 cm

898916

2021-04-06