Sybord sengustaviansk stil

Sybord sengustaviansk stil
Sybord sengustaviansk stil
Sybord sengustaviansk stil
Sybord sengustaviansk stil
Sybord sengustaviansk stil
Sybord sengustaviansk stil
Sybord sengustaviansk stil
Sybord sengustaviansk stil

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

SYBORD, sengustavianskt stil, 1900-talets första hälft, mahogny, gallerkant och dekor i mässing, höjd ca 76, 54x39 cm

Ytslitage på skiva, mindre glapp i fogar

898922

2021-04-03