Klubbat för:
2 000 SEK
1 500 SEK
SYBORD, sengustavianskt stil, 1900-talets första hälft, mahogny, gallerkant och dekor i mässing, höjd ca 76, 54x39 cm
Ytslitage på skiva, mindre glapp i fogar
898922
2021-04-03