Donald William Olsson 1929

Donald William Olsson 1929
Donald William Olsson 1929
Donald William Olsson 1929
Donald William Olsson 1929
Donald William Olsson 1929
Donald William Olsson 1929

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DONALD WILLIAM OLSSON (1889-1961): Månbelyst kust, monogramsignerad och daterad DWO-29, olja på duk, ca 32x42 cm

Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling

898932

2021-04-10