Klubbat för:
1 300 SEK
1 200 SEK
SOCKERSTRÖARE, 3 st, SÅSSLEVAR, 2 st, silver, 1800-tal, slevarna med svarvade träskaft, längd 18-21 cm
Samtliga ströare med lagning och gravyr
898946
2021-04-03