Sockerströare såsslevar silver

Klubbat för:

1 300 SEK

1 200 SEK

SOCKERSTRÖARE, 3 st, SÅSSLEVAR, 2 st, silver, 1800-tal, slevarna med svarvade träskaft, längd 18-21 cm

Samtliga ströare med lagning och gravyr

898946

2021-04-03