Målning

Målning
Målning
Målning
Målning
Målning
Målning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900): Blomsterstilleben, signerad Cora Thiersch, olja på pannå, ca 52x44 cm

Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling

898953

2021-04-10