Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
SKÅL samt GALLERSKÅL, porslin, Potschappel, Tyskland, 1900-tal, dekor av målade och pousserande blommor, längd 9,5- 20 cm, höjd 8 cm.
Nagg.
898954
2021-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här