Potschappel

Potschappel
Potschappel
Potschappel
Potschappel
Potschappel
Potschappel

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÅL samt GALLERSKÅL, porslin, Potschappel, Tyskland, 1900-tal, dekor av målade och pousserande blommor, längd 9,5- 20 cm, höjd 8 cm.

Nagg.

898954

2021-04-17