Klubbat för:
4 200 SEK
2 000 SEK
ARNE JACOBSEN, "Myran", stolar, ett par, 1950/60-tal, Fritz Hansen, tre ben, stålunderrede, sits i fanerad teak, märkt FH Danmark i stålet, sitthöjd ca 44 cm
Smärre repor och fläckar
898955
2021-04-03