Kjell Engman skulpturer

Kjell Engman skulpturer
Kjell Engman skulpturer
Kjell Engman skulpturer
Kjell Engman skulpturer
Kjell Engman skulpturer
Kjell Engman skulpturer

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

KJELL ENGMAN (född 1946), 2 st, skulpturer, glas, Kosta Boda, klarglas med polykrom glasmassa, signerade samt etikettmärkta, höjd 30 resp 40 cm.

Smärre slitage.

898959

2021-04-11