Klubbat för:
2 800 SEK
2 000 SEK
KJELL ENGMAN (född 1946), 2 st, skulpturer, glas, Kosta Boda, klarglas med polykrom glasmassa, signerade samt etikettmärkta, höjd 30 resp 40 cm.
Smärre slitage.
898959
2021-04-11