Carlo Passigli

Carlo Passigli
Carlo Passigli
Carlo Passigli
Carlo Passigli
Carlo Passigli
Carlo Passigli

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARLO PASSIGLI (1881-1953): Läsande flicka, otydligt signerad, olja på pannå, ca 25x37 cm, marin målning på baksidan

Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling

898960

2021-04-10