Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GEORG PAULI (1855-1935): Solbaderska, monogramsignerad GP, olja på pannå, ca 25,5x34,5 cm
Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling
Ytmärke
898968
2021-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här