Herrbetjänt 1900-talets andra hälft
2021-04-05
898970
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
HERRBETJÄNT, 1900-talets andra hälft, ljusbonad stomme, höjd ca 109 cm
Bruksslitage