Mikael von Essen akvarell Stockholm

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

MIKAEL VON ESSEN,(1895-1975): Vy över Stockholms Slott, signerad och daterad M von Essen, akvarell, ca 37x52 cm

Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling

Kuntoraportti

898981

Päivämäärä:

2021-04-10