Mikael von Essen akvarell Stockholm
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
MIKAEL VON ESSEN,(1895-1975): Vy över Stockholms Slott, signerad och daterad M von Essen, akvarell, ca 37x52 cm
Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling
Kuntoraportti
898981
Päivämäärä:
2021-04-10