Mortlar 4 st

Mortlar 4 st
Mortlar 4 st
Mortlar 4 st
Mortlar 4 st
Mortlar 4 st
Mortlar 4 st
Mortlar 4 st
Mortlar 4 st
Mortlar 4 st
Mortlar 4 st

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MORTLAR, 4 st, mässing / brons, 1800-tal, höjd 6-9 cm

Slitage

898983

2021-04-04