Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
A MOBERG (18/1900-tal): Rökande gossar, efter orginal av Ferdinand Fragelin, signerad A Moberg, olja på duk, 37x50 cm
Duklagning
898986
2021-04-04