A Moberg oljemålning

A Moberg oljemålning
A Moberg oljemålning
A Moberg oljemålning
A Moberg oljemålning
A Moberg oljemålning
A Moberg oljemålning
A Moberg oljemålning
A Moberg oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

A MOBERG (18/1900-tal): Rökande gossar, efter orginal av Ferdinand Fragelin, signerad A Moberg, olja på duk, 37x50 cm

Duklagning

898986

2021-04-04