Klubbat för:
3 600 SEK
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Oväder i skärgården, signerad och daterad Sjöby -32, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 34x24 cm
Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling
898991
2021-04-10