Edvin Öhrström skulptur brottare

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EDVIN ÖHRSTRÖM (1906-1994): Skulptur föreställande brottare, stengods, sockel signerad och daterad E.Öhrström -34, total höjd ca 35 cm

Brukslitage med patina, avskavningar

898994

2021-04-05