Folke Bülow Stockholm 1941

Folke Bülow Stockholm 1941
Folke Bülow Stockholm 1941
Folke Bülow Stockholm 1941
Folke Bülow Stockholm 1941
Folke Bülow Stockholm 1941
Folke Bülow Stockholm 1941

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

FOLKE BÜLOW (1905-1961): Vy över Stockholm , signerad och daterad F. Bülow -41, olja på pannå, ca 21,5x39,5 cm

Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling

Kuntoraportti

Färgfläckar

899002

Päivämäärä:

2021-04-10