Folke Bülow Stockholm 1941
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
FOLKE BÜLOW (1905-1961): Vy över Stockholm , signerad och daterad F. Bülow -41, olja på pannå, ca 21,5x39,5 cm
Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling
Kuntoraportti
Färgfläckar
899002
Päivämäärä:
2021-04-10