Sven Olof Rosén oljemålning

Sven Olof Rosén oljemålning
Sven Olof Rosén oljemålning
Sven Olof Rosén oljemålning
Sven Olof Rosén oljemålning
Sven Olof Rosén oljemålning
Sven Olof Rosén oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN OLOF ROSÉN (1908-1982): Interiör, signerad och daterad Rosén -67, olja på duk, ca 92x56 cm

899003

2021-04-06