Arvid Jacobson 1921 Skärgården

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARVID JACOBSON (Sverige, 1881-1966): Skärgård, signerad och daterad A.Jacobson 1921, gouache, ca 23,5x29 cm

Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling

899015

2021-04-10