Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
800 SEK
HANDFAT, porslin, Kanton, Kina 1800-tal, polykrom kantondekor av palatsscener samt fåglar och växter, diameter 40 cm, höjd 13,5 cm.
Lagningar.
899022
2021-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här