Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ARNE VODDER, fåtöljer, 1 par, jakaranda, modell 431, Danmark, 1960-tal, Sibast Furniture, brickmärkning, ljusbrun skinnklädsel, sitthöjd ca 46 cm
CITES-intyg medföljer
Smärre slitage
899030
2021-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här