Arne Vodder fåtöljer

Arne Vodder fåtöljer
Arne Vodder fåtöljer
Arne Vodder fåtöljer
Arne Vodder fåtöljer
Arne Vodder fåtöljer
Arne Vodder fåtöljer
Arne Vodder fåtöljer
Arne Vodder fåtöljer
Arne Vodder fåtöljer
Arne Vodder fåtöljer
Arne Vodder fåtöljer
Arne Vodder fåtöljer

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ARNE VODDER, fåtöljer, 1 par, jakaranda, modell 431, Danmark, 1960-tal, Sibast Furniture, brickmärkning, ljusbrun skinnklädsel, sitthöjd ca 46 cm

CITES-intyg medföljer

Smärre slitage

899030

2021-04-12