Bärtallrikar

Bärtallrikar
Bärtallrikar
Bärtallrikar
Bärtallrikar
Bärtallrikar
Bärtallrikar

Klubbat för:

1 800 SEK

800 SEK

BÄRTALLRIKAR, 5 st, Kangxi-stil, Qingdynastin, 1800-tal, dekor i underglasyrblå, diameter 13 cm

Mindre lagningar längs kanter, enstaka nagg

899048

2021-04-17