Klubbat för:
1 800 SEK
800 SEK
BÄRTALLRIKAR, 5 st, Kangxi-stil, Qingdynastin, 1800-tal, dekor i underglasyrblå, diameter 13 cm
Mindre lagningar längs kanter, enstaka nagg
899048
2021-04-17