Soffbord Englesson

Soffbord Englesson
Soffbord Englesson
Soffbord Englesson
Soffbord Englesson
Soffbord Englesson
Soffbord Englesson
Soffbord Englesson
Soffbord Englesson
Soffbord Englesson
Soffbord Englesson

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, troligen Englesson, oval glasskiva, underrede i krom samt förgyllda delar, höjd ca 51, 140x90 cm

Två mindre nagg på glasskiva

899051

2021-04-04