Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, troligen Englesson, oval glasskiva, underrede i krom samt förgyllda delar, höjd ca 51, 140x90 cm
Två mindre nagg på glasskiva
899051
2021-04-04