Eva Drosera akryl

Eva Drosera akryl
Eva Drosera akryl
Eva Drosera akryl
Eva Drosera akryl
Eva Drosera akryl
Eva Drosera akryl

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVA DROSERA, komposition, signerad samt daterad -92, akryl på duk, ca 73x60 cm

899056

2021-04-05