Spegelskåp

Spegelskåp
Spegelskåp
Spegelskåp
Spegelskåp
Spegelskåp
Spegelskåp
Spegelskåp
Spegelskåp

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGELSKÅP, 1900-talets första hälft jugend, stomme av mahhogny, överdel med speglar med fasettslipad dekor, höjd 209, 45x135 cm

Bruksslitage

899061

2021-04-05