Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SKÅP, 1960-tal, gavlar i betsad björk, teakfanér, höjd ca 160, 112x42 cm

Zustandsbeschreibung

Ställvist omfattande slitage med fläckar och mindre stötmärken kring stomme

899069

2021-04-05