Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SKÅP, 1960-tal, gavlar i betsad björk, teakfanér, höjd ca 160, 112x42 cm
Zustandsbeschreibung
Ställvist omfattande slitage med fläckar och mindre stötmärken kring stomme
899069
2021-04-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner