Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, jugend-stil, slutet av 1900-talet, konstmaterial, bemålad, höjd ca 100 cm

Skador: Ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen

899071

2021-04-06